Обвід труби для натяжної стелі

Обвід труби для натяжної стелі є одним із складних елементів при монтажі стель. На відміну від звичайного термокільця, яке клеїться перед вирізом отвору. Тут необхідно спочатку зробити проріз, обійти полотном трубу, защелкнути за трубою полотно, і тільки після цього обведення труби клеїться на натяжну стелю. Чим далі труба від стіни – тим більше необхідно досвіду для інсталяції. Так як є можливість витрати в точці розрізу полотна. Але для будь-якого майстра це не проблема.

Основні види пластин для армування під час монтажу натяжних стель.

  • Універсальні
  • Під потрібний діаметр
  • Білі
  • Напівпрозорі/прозорі


Обвід труби для натяжної стелі купити оптом та в роздріб

На сайті kdns.com.ua ви можете вибрати тип обводу за потребою. Ми маємо широкий асортимент обводів. Ціни від виробника. Є можливість придбати як оптом, так і в роздріб. Як для великих компаній, виробники натяжних стель, так і будь-хто.


Обвід труби для натяжної стелі розміри

Існує велика різноманітність діаметрів та форм обводів. Від найменших, до найбільших. Також різноманітні вони у формі, кольорі та конструкції. Універсальне обведення труби для натяжної стелі розміри діаметра від 2см до 4.5см.


Обвід труби для натяжної стелі
Обвід труби для натяжної стелі
Обвід труби для натяжної стелі
Обвід труб для натяжної стелі універсальний 20-45мм
₴8.00
Є в наявності Модель: ОТУ-1
Обведення труб для натяжної стелі універсальне 20-45мм.Зручність даного обводу полягає в його універсальності розмірів. Підходить для всіх стандартних..
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Потрібна порада?

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтесь пошуком по магазину

Онлайн курсы IT