Платформа 50/125 Універсальна Кругла Для Точкового Освітлення

Платформа 50/125 Універсальна Кругла Для Точкового Освітлення

Платформа 50/125

Наявність: 895
Доставимо протягом 3х робочих днів
КДНС Виробник: КДНС
Мінімальне замовлення

Мінімальне замовлення для цього товару – 5 шт

Бонусні бали: 0.7

Ціна в бонусних бали: 35

Оптові ціни

Для перегляду оптових цін, необхідно в акаунт!

Мінімальна кількість для замовлення: 5
₴7.00

Платформа 50/125

Платформа 50/125 Універсальна Кругла Для Точкового Освітлення. Виріб з ПВХ використовується для встановлення спотів, що вбудовуються, на натяжній стелі. Завдяки широкому діапазону діаметра платформи, можна не замислюватися про розмір точкового світильника. Також цей тип платформ дає можливість втопити світильник у натяжну стелю, повністю приховуючи блок керування та технічні дроти. Цю платформу, а також інші типи кріплення можна придбати в інтернет магазині КДНС - Комплектуючі для натяжної стелі


Переваги даної платформи перед іншими заставними аналогічного типу - це те, що у неї велика градація діаметрів. Від п'яти сантиметрів до дванадцяти із половиною сантиметрів. Основна маса платформи для точкових світильників, універсального типу, 60мм – 100мм. Відповідно, дана платформа дає більше можливостей при виборі дизайну та розміру освітлення для натяжних стель.


Завдяки спеціальним отворам на звороті платформи, дана конструкція дуже проста в установці. Кріпиться платформа до стелі за допомогою таких елементів як П-Образні підвіси.


З усіх універсальних платформ дана платформа для натяжних стель є найуніверсальнішою.


Market place KDNS

Платформы, Платформы для светильника, Платформы для точечного освещения

Платформа 50/125

Опис
# ПЛМ-2
Вагу 0.10кг
Розміри (Д х Ш х В) 12.50см x 12.50см x

Платформа 50/125

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Рекомендовані товари

Переглянуті товари

Платформа 50/125

Платформа 50/125

Платформа 50/125 Універсальна Кругла Для Точкового Освітлення. Виріб з ПВХ використовується для встановлення спотів, що вбудовуються, на натяжній стелі. Завдяки широкому діапазону діаметра платформи, можна не замислюватися про розмір точкового світильника. Також цей тип платформ дає можливість втопити світильник у натяжну стелю, повністю приховуючи блок керування та технічні дроти. Цю платформу, а також інші типи кріплення можна придбати в інтернет магазині КДНС - Комплектуючі для натяжної стеліПереваги даної платформи перед іншими заставними аналогічного типу - це те, що у неї велика градація діаметрів. Від п'яти сантиметрів до дванадцяти із половиною сантиметрів. Основна маса платформи для точкових світильників, універсального типу, 60мм – 100мм. Відповідно, дана платформа дає більше можливостей при виборі дизайну та розміру освітлення для натяжних стель.Завдяки спеціальним отворам на звороті платформи, дана конструкція дуже проста в установці. Кріпиться платформа до стелі за допомогою таких елементів як П-Образні підвіси.З усіх універсальних платформ дана платформа для натяжних стель є найуніверсальнішою.Market place KDNS..

₴3.90 - ₴7.00

Онлайн курсы IT