Профіль для натяжної стелі оптом в роздріб

Профіль для натяжної стелі оптом в роздріб

Профіль ПВХ стіновий білий

Наявність: 1100
Доставимо протягом 3х робочих днів
КДНС Виробник: КДНС
Якісна сировина

Використовується першосортна переробка для вироблення продукції!

Мінімальне замовлення
Мінімальне замовлення для цього товару – 5 м.п
Ціноутворення

Ціна вказана за 1.м.п.

Бонусні бали: 2

Ціна в бонусних бали: 100

Оптові ціни

Для перегляду оптових цін, необхідно в акаунт!

Мінімальна кількість для замовлення: 5
₴20.00

Профіль ПВХ стіновий білий

Профіль для натяжної стелі оптом у роздріб ПВХ купити, білий стандартний.

Тип кріплення натяжної стелі, що найчастіше використовується. Для виробництва використовується первинна сировина, гранула ПВХ


Розміри:

 • Стандартна довжина -2.5м
 • Вага - у середньому 170г на 1м
 • Сировина, що використовується - ПВХ гранула
 • Стандартна упаковка - 25м та 50м


Застосовується для кріплення полотен з гарпунною системою кріплення. При дотриманні технології монтажу витримує навантаження на полотно до 100л на 1м.кв.

Є найпоширенішим серед усіх існуючих профілів.


Профіль для натяжної стелі, модифікації

 1. Посилений (за рахунок додаткового бортика у верхній частині, який служить як упор при горизонтальному навантаженні, профіль тримається більш надійно. У свою чергу, дана модифікація дозволяє робити кріплення, істотно рідше, що спрощує і прискорює його монтаж).
 2. Перфорований (дає можливість швидко і якісно закріпити. Що скорочує час при його установці)
 3. Універсальний (кріпиться як на стіну, так і стелю)
 4. Колір (також можна віднести до технічних відмінностей. Але на функціонал його це ніяк не впливає)


Профіль для натяжної стелі оптом в роздріб купити

Профіль для натяжної стелі купити Ви можете у будь-якого виробника комплектуючих, постачальника, інтернету або у своєму дилерському відділі. Принципової різниці немає. І ще можна це зробити, у нашому інтернет магазині - КДНС.


Профіль для натяжної стелі оптом в роздріб ціна

Наша команда передбачила максимально вигідні для Вас умови та зручності при оформленні замовлення. На нашому сайті є можливість, в реальному часі, переглянути зміну ціни в залежності від кількості. Так як ціна істотно змінюється від купівлі-ва товару.


КДНС - Комплектуючі для натяжних стель

Також у нашому магазині ви зможете купити інші товари

 • Вставки (пластини та декоративні ковпачки)
 • Протекторні кільця
 • Термоквадрати
 • Обведення труб
 • Платформи для врізних світильників, карнизів, люстр та ін, додаткових елементів
 • Витратні матеріали
 • і багато іншого


Market place KDNS

Профіль, Профіль ПВХ, Профіль ПВХ білий, Профіль пластиковий

Профіль ПВХ стіновий білий

Характеристики
Колір Белый
Опис
# П-ПВХ-5
Вагу 0.17кг
Розміри (Д х Ш х В) 1.00см x 2.00см x 0.30см

Профіль ПВХ стіновий білий

Особисто я користуюсь перфорованим. Він трохи дорожче. Але з ним працювати зручніш. Доречі, дуже зручний сервіс. Тепер не потрібно незрозуміле де купувати.
І ціни прикольні
Дякую вам.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
Рекомендовані товари

Переглянуті товари

Профіль ПВХ стіновий білий

Профіль ПВХ стіновий білий

Профіль для натяжної стелі оптом у роздріб ПВХ купити, білий стандартний.Тип кріплення натяжної стелі, що найчастіше використовується. Для виробництва використовується первинна сировина, гранула ПВХРозміри:Стандартна довжина -2.5мВага - у середньому 170г на 1мСировина, що використовується - ПВХ гранулаСтандартна упаковка - 25м та 50мЗастосовується для кріплення полотен з гарпунною системою кріплення. При дотриманні технології монтажу витримує навантаження на полотно до 100л на 1м.кв.Є найпоширенішим серед усіх існуючих профілів.Профіль для натяжної стелі, модифікаціїПосилений (за рахунок додаткового бортика у верхній частині, який служить як упор при горизонтальному навантаженні, профіль тримається більш надійно. У свою чергу, дана модифікація дозволяє робити кріплення, істотно рідше, що спрощує і прискорює його монтаж).Перфорований (дає можливість швидко і якісно закріпити. Що скорочує час при його установці)Універсальний (кріпиться як на стіну, так і стелю)Колір (також можна віднести до технічних відмінностей. Але на функціонал його це ніяк не впливає)Профіль для натяжної стелі оптом в роздріб купитиПрофіль для натяжної стелі купити Ви можете у будь-якого виробника комплектуючих, постачальника, інтернету або у своєму дилерському відділі. Принципової різниці немає. І ще можна це зробити, у нашому інтернет магазині - КДНС.Профіль для натяжної стелі оптом в роздріб цінаНаша команда передбачила максимально вигідні для Вас умови та зручності при оформленні замовлення. На нашому сайті є можливість, в реальному часі, переглянути зміну ціни в залежності від кількості. Так як ціна істотно змінюється від купівлі-ва товару.КДНС - Комплектуючі для натяжних стельТакож у нашому магазині ви зможете купити інші товариВставки (пластини та декоративні ковпачки)Протекторні кільцяТермоквадратиОбведення трубПлатформи для врізних світильників, карнизів, люстр та ін, додаткових елементівВитратні матеріалиі багато іншогоMarket place KDNS..

₴14.50 - ₴20.00

Онлайн курсы IT